Hakkımızda

1999 yılında Niğde'de başlangıç yapan pastanemizde, her geçen gün sizlere daha iyi hizmet sunabilmek için 7 gün 24 saat çalışmaktayız. Zengin ürün yelpazesiyle memnuniyetinizi esas alarak çalıştığımız firmamızda sizlere hizmet vermekten onur ve gurur duyuyoruz.

Tecrübelerimizle pastanecilik sektörüne yani bir boyut katıyoruz. 2017 yılında açılacak olan yeni şubemizde de birlikte olmak dileğiyle...

Vizyonumuz

Niğde edeler pastanesi olarak geçmişten edindiğimiz bilgi ve tecrübeleri geleceğe taşırken pastane sektörünün mevcut kalitesini ve niteliklerinin artırılmasında birinci sırada yer alacağımıza inanıyoruz. Bizim en büyük amacımız; Türk kültürünün vazgeçilmezi olan ürünleri yeni ve gelecek nesillere tanıtmak ve sevdirmek, pastanecilik sektöründe yeni bir konsept ve anlayış sergilemek için yılmadan çalışmaktır. Niğdemizin damak tadına uygun hazırladığımız tatlı, tuzlu, tüm ürünlerimizi güleryüzlü ve profesyonel ekibimizle sizlere sunabilmek en büyük hedefimizdir.

Misyonumuz

1999 yılından bugüne edindiğimiz tecrübelerimize her geçen gün yenilerini ekleyerek gelişmeye ve büyümeye devam ediyoruz. Niğdemizin en modern pastanesi olarak, en lezzetli ve kaliteli ürünleri üretmek misyonunu benimseyip, örnek bir işletme olarak hizmet veriyoruz.

Güleryüzlü personelimiz ve sayısız ürün çeşitlerimizle sizlere hizmet vermekten gurur duyuyoruz.

Güzel Niğdemize, daha nice yıllar birlikte olmak umuduyla, sizlere tüm lezzetlerimizi sunmaktan mutluyuz...

Neden Biz?

Siz değerli müşterilerimiz için bütün çabamız; sizlere en yeniyi, en kaliteliyi, en tazeyi ve en güzeli üretebilmektir.

Müşteri memnuniyeti ilkesini benimsiyoruz ve "Müşterinin memnuniyeti, müessesemizin memnuniyetidir" diyoruz.

Düğün, sünnet, nişan, kına gibi özel günlerinizde size özel, birbirinden güzel pastalar, özel çalışmalar ve benzersiz tatlarla, sizin için profesyonel ve güleryüzlü ekibimizle daima hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz.

Beğendiğiniz pastanın şekli, rengi, türü nasıl olursa olsun beğenilerinizi esas tutup, yenilikçi fikirlerimizle, alanında uzman ekibimizle çalışıyoruz.